Misyonumuz
DERWİSH Organik Bitkisel Yağlar

MİSYONUMUZ

Doğa, insanlar, hayvanlar, gezegenler, uzay boşluğu hepsi bir bütündür ve her şey kendi içinde ve dışında kozmik yapıyla bağlantılıdır. Bilinçlilik tüm hayat formlarına nüfus etmiştir, var olan her şey bilinçlidir ve her şey yaratılışta kendine has bir role sahiptir. Bütün hayat formları birbiriyle bağlantılıdır ve bütünleşmiştir. Bu durum karşılıklı destek ve beslenmenin sinerjik bir ifadesidir.

Bitkiler fotosentez yolu ile güneşten enerji alırlar ve bu enerjiyi topraktan da almış olduğu enerji ile birlikte besin olarak biz insan ve hayvanlar âlemine sunarlar. Her otun her bitkinin bizim bilinçliliğimiz üzerinde canlandırıcı eşsiz bir etkisi olabilir. Fakat bitki enerjilerinin bizim bilincimize katkısı olabilmesi için onların bilinçliliğine saygı duymalıyız.
RASAYANA;

1- Rasayana için her şeyden önemli olan doğa ve içinde yaşayan bütün canlılardır. Bu sebeple üretimi EKOLOJİK(ORGANİK) üretimdir.

2- Türkiye‘de bir ilk olarak toplam-kurutma tesisi kurulmuş, kültür ekimine geçilmiş, tüm bitkiler organik olarak yetiştirilmekte ve toplanmaktadır. Tüm işlemler Rasayana’nın uzman kişilerin denetiminde toplanıp kurutulmakta ve paketlenmektedir.

3- Ürünlerimiz yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerin ışığında tıbbi olarak test edilmiş ve insanlar üzerinde denenmiştir, bunun sonucunda her ürün kendi içerisinde eşsiz bir sinerji oluşturarak yararlarını ispatlamıştır. Ürünlerin hiçbir yan etkisi yoktur şimdiye kadar da oluşmamıştır.

4- Rasayana insana en faydalı bitkilerin yine kendisine en yakın yetişen bitkiler olduğu bilinciyle Türkiye’nin hemen her yerinde yetişebilen ve hiçbir şekilde saldırgan tedaviye (yan etkilere) yol açmayan gıda bitkilerini titizlikle seçmiştir.

5- Rasayana insanı bütün hayat formlarıyla ele alır. Bunun için bitkiler düzenli beslenme (doktor tavsiyesi varsa diyet), düzenli yaşam, doğaya saygı ve diğer sağlık yaşamlarını da dikkate alarak kullanılmalıdır.

6- Rasayana bitkilerle insanlar arasındaki bir köprüdür, insanlar er ya da geç doğaya tekrar dönecektir. Bu dönüşte Rasayana’nın da bir katkısı olması için tüm doğadan ve bitkilerden yardım istiyoruz.

7- Her şey el emeği ile ve hijyen unsurlar göz önüne alınarak yapılmaktadır. Hiçbir şekilde doğal olmayan maddeler kullanılmamakta ekolojik üretim yapılmaktadır.